Servislerimiz

Deniz yolu Hava Yolu ve Karayolu ile tüm taşıma organizasyonlarınıza  müşteri memnuniyetini birinci sırada tutarak kaliteli forwarding hizmeti sunmaktayız. Tüm büyük küresel pazarlara hizmet veriyoruz ve müşterilerimize özel çözümler sunarak yeni ticaret hatlarını kapsamaya her zaman açığız. Kuruluşumuzdan bu yana Fratelli Cosulich Türkiye'nin misyonu, küçük boyutlu gönderilerden FCL, proje ve BB taşımacılığına kadar uluslararası ithalat ve ihracat taşımacılığı hizmeti sunmaktır.

Uluslararası Hava Yolu Taşımacılığı

Tüm dünyada oluşturduğumuz geniş acenta ağı ile tüm müşterilerimizin uluslararası hava yolu taşımaları ve tamamlayıcı servis taleplerini karşılayacak kapsamlı bir hava kargo taşımacılıgı hizmeti sunmaktayız.
Ürünleriniz kırılgansa ve aynı zamanda mümkün olan en kısa sürede bir teslimat arıyorsanız, Hava Taşımacılığı hizmetimiz doğru seçimdir. Hava yolu taşımacılığı her tür bozulabilir ürün, ve tıbbi cihazlar gibi hassas malzemeler için tartışmasız en iyi ve en verimli taşıma şeklidir.
Ürün yelpazemiz, müşterilerimizin tedarik zincirlerini genişletmek için sınırsız olanaklar yaratmalarına imkan tanıyan araçlarla son derece esnektir. Deneyimli ekibimiz, sorunsuz uçtan uca hizmet sunarak eşsiz bir müşteri deneyimi yaratmak için sürekli çalışmaktadır.
Uluslararası International Air Transport Association (IATA) üyesi olarak dünyanın birçok farklı havayolu ile servis sunma imkanına sahibiz.

Başlıca hizmetlerimiz:

Düzenli ve Genel Hava Kargo
Bozulabilir Kargolar
Kapidan kapıya parsiyel taşıma
Tehlikeli Maddeler
Kişisel Eşya taşıması

Uluslararası Deniz Yolu Taşımacılığı

Deniz yolu taşımacılığı, tüm limanlara doğrudan bağlantıları ile en uygun maliyetli taşıma şeklidir. Uluslararası denizyolu taşımacılıgında genis acenta ağımız, deneyimli ve uzman kadromuz ile müşterilerimize mevcut en iyi tarifeler ve transit süreleri ile çözümler sunarak kıtalar arası lojistik çözümler üretmekteyiz. Her tür yükün deniz yolu ile uluslararası taşımacılığında en yüksek servis kalitesini garanti ediyoruz.

Ortaklıklarımız sayesinde, hem FCL hem de LCL olmak üzere standart ve ekspres hizmetler sunabiliyoruz ve bunların hepsini profesyonel personelimizin yolculuklarının her adımında onları izlediğinden emin olarak yapabiliyoruz.

Başlıca Hizmetlerimiz:

FCL ve LCL Service
Üçüncü ülkeler arası taşımalar (Cross Trading)
Proje Yüklemeleri
Transit Taşımalar
Özel Ekipman Temini (Open Top, Flat Rack, Reefer, ISO Tank, Flexi vb.)
Açık Yük Taşımacılıve ve RORO Hizmeti

Multimodal & Karayolu taşımacılığı

Ülkelere yayılmış güvenilir ortaklardan oluşan geniş ağımız ile multimodal taşımacılığında  tüm müşterilerimizin nakliye ihtiyaçlarını karşılamaktan gurur duyuyoruz.Tedarik zincirini optimize etmek ve maliyetleri en aza indirmek için iki veya daha fazla taşıma modunu birleştiren multimodal taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Multimodal taşımacılık hizmetlerimiz sayesinde daha kısa transit sürelerinden, gelişmiş güvenlikten ve taşımacılık süreci boyunca daha fazla görünürlükten faydalanabilirsiniz.

Müşterilerimizin tüm taşıma ihtiyaçlarını önemsiyoruz ve Ürünlerinizi dilediğiniz yere en hızlı ve verimli şekilde ulaştırmak için kara, deniz ve demir yolu seçeneklerinin ideal birleşimiyle geliştirdiğimiz multimodal taşımacılık çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.

Başlıca Hizmetlerimiz:

Kapıdan kapıya
Tam kamyon yükleme (FTL)
IMO kamyon taşımacılığı
İstisnai taşımalar ve büyük boyutlu kargo taşımaları (OOG)
Kapıdan limana
Termal kamyon yüklemesi
Konteyner taşımacılığı
Kısmi kamyon yüklemesi (LTL)

Proje & Ağır Yük Taşımacılığı

Fratelli Cosulich Türkiye olarak hedefimiz, tüm müşterilerimize son derece etkili proje çözümleri sunmak ve her türlü lojistik ihtiyacın karşılanmasını sağlamaktır.
Proje taşımalarında geniş network ağı ile başlangıçtan sona kadar kaliteli servis imkanı sunulmaktadır.

Başlıca hizmetlerimiz:

Gabari dışı taşımalar
Özel ekipman gerektiren taşımalar
Fuar taşımacılığı
Fabrika ve Üretim Hattı Taşımacılığı

Tehlikeli Maddelerin Taşınması & İdaresi

Tehlikeli olarak sınıflandırılan gönderilerin taşınması da hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Uluslararası kısaltması ile IMCO ya da tehlikeli olarak sınıflandırılan maddeler, kullanımı veya taşınması esnasında doğru ele alınmadığı takdirde insanlara, hayvanlara ya da çevreye karşı risk oluşturabilecek, ürün veya maddelerin çeşitli kimyasal karışımlarından oluşur.

IMO’nun denizyolu taşımacılığına ilişkin mevzuatlarına uygun olarak tehlikeli madde yüklerinin yeniden paketlenmesi dâhil olmak üzere, tehlikeli madde olarak sınırlandırılmış her türlü ürünün taşınması için gereken tüm uluslararası düzenlemelere uyarak tecrübeli ekibimizle en iyi hizmeti vermekteyiz.

Başlıca Hizmetlerimiz:

Tehlikeli Kargo
IATA ve IMO düzenlemeleri
Tehlikeli Yüklerin Yeniden Paketlenmesi

Gemi kiralama ve brokerlik hizmetl

Fratelli Cosulich, üstün müşteri deneyimi felsefesini benimsemekte ve planlamadan mühendislikFratelli Cosulich Türkiye olarak sorunsuz ve kişiye özel küresel nakliye hizmetleri için rakipsiz müşteri deneyimi sunuyoruz. Dünyanın en büyük ve en zorlu sektörlerinden bazıları için dökme yük ve ağır kaldırma yüklerini elleçliyor ve taşıyoruz. Yetenekli Liman Kaptanları ve mükemmelliğimizi gösteren mürettebat tarafından kargo elleçleme sırasında sınıfının en iyisi planlama ve gözetim hizmetleri sunmaktayız.
Fratelli Cosulich, madencilik, demir-çelik ürünleri, inşaat ve küresel perakende sektörlerinde dünyanın önde gelen şirketlerine özel olarak hizmet vermektedir.

Fratelli Cosulich Türkiye, gabari dışı yükler için konvansiyonel kargo taşımacılığındaki uzmanlığını kanıtlamış olup, deniz taşımacılığında geniş ölçekli kombine taşımacılık projelerinizin herhangi bir varış noktasına teslimatını sağlayan büyük ölçekli lojistik projelerin üstesinden gelmemizi sağlar. Dünya çapında gabari dışı geniş ve ağır yükleriniz için kargo elleçleme hizmetleri sağlayabiliriz.

Fratelli Cosulich, üstün müşteri deneyimi felsefesini benimsemekte ve planlamadan mühendislik, gözetim yükleme, nakliye ve boşaltmaya kadar sofistike bir hizmet paketi sunmaktadır.